EUROCASH S.A

EUROCASH S.A najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy EUROCASH S.A

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROCASH S.A

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

EUROCASH S.A poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - EUROCASH S.A

Pełna nazwa
"EUROCASH" SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Wiśniowa 11 62-052 Komorniki
NIP
7791906082
REGON
631008941
KRS
0000213765
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
30.07.2004
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.31.Z Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw
  • 46.32.Z Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa
  • 46.33.Z Sprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych
  • 46.34.A Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych
  • 46.34.B Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.10.Z Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca EUROCASH S.A - oferty archiwalne

  • Fakturzysta - kasjer

    • Nowa Wieś
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wystawianie faktur, obsługa kasowa klientów, uzupełnianie towaru na półkach, rozładunek dostaw,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: badania sanepidowskie
      • Inne wymagania: Zgłoś się jeśli : Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych, Jesteś osobą rzetelną i punktualną, Jesteś osobą zaangażowaną w realizację zadań, Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane ;). Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas, Pracę w systemie 2-zmianowym, Dzień wolny za pracę w sobotę, Bogaty pakiet benefitów np. karty sportowe, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kolonii, karty podarunkowe, rabat na zakupy w hurtowni. Kontakt osobisty - CV w godz. 8:00-16:00 - Eurocasch .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier z uprawnieniami udt

    • Nowa Wieś

      uzupełnianie towaru na półkach, utrzymywanie magazynu w czystości, rozładunek dostaw, kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowy, obsługa kasowa klientów, wystawianie faktur,

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Operator wózka widłowego, badania sanepidowskie
      • Inne wymagania: Zgłoś się jeżeli: Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych, uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych, jesteś osobą rzetelną i punktualną, zaangażowaną w realizację zadań. Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane. Kontakt osobisty - CV w godz. 8:00-16:00 - Eurocasch .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN

Pracodawcy w Nowej Wsi