Czy to Twoja firma?

Auto-Serwis SADEK Krzysztof Sadowski, Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Sadowski praca

Wikielec
Auto-Serwis SADEK Krzysztof Sadowski, Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Sadowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Auto-Serwis SADEK Krzysztof Sadowski, Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Sadowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Auto-Serwis SADEK Krzysztof Sadowski, Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Sadowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Auto-Serwis SADEK Krzysztof Sadowski, Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Sadowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Auto-Serwis SADEK Krzysztof Sadowski, Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Sadowski - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy z obsługą kadr i płac

    Auto-Serwis SADEK Krzysztof Sadowski, Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Sadowski
    • Wikielec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      wystawianie faktur, obsługa klienta, zamawianie towaru, prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt e-mail: sadek.77@wp.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: od 3.000 zł brutto + premia - do ustalenia w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego (

Pracodawcy w Wikielcu