Praca Księgowa/księgowy Inowrocław - najnowsze oferty pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI-OFERTA STAŻU DLA OSOBY BEZROBOTNEJ ZAREJESTROWANEJ W PUP/BIURO RACHUNK

Kontakt przez PUP
Księgowa/księgowy staż/praktyka pełny etat
wprowadzanie dokumentów do programu księgowego Comarch Optima, obsługa kadrowo-płacowa firm, kontakt z klientami biura
Inowrocław
05-01-2022

KSIEGOWA (NR 3022)

KANCELARIA PODATKOWA PROFIT PARTNER S.C. A.DOMAGAŁA, B.DOMAGAŁA
Księgowa/księgowy umowa o pracę pełny etat
praca w księgowości
Inowrocław
31-12-2021

KSIĘGOWA/Y (NR 2998)

SANATORIUM UZDROWISKOWE PRZY TĘŻNI IM. DR. KRZYMIŃSKIEGO JÓZEFA
Zakres obowiązków: 1.Prowadzenie spraw i dokumentacji finansowo- księgowej i materiałowej Sanatorium zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i regulacjami prawnymi ...
Inowrocław
21-12-2021

Przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy

MetLife
Księgowa/księgowy umowa o pracę
Inowrocław
12-01-2022

Doradca Finansowy - pożyczki.

Profi Credit Polska S.A.
Inowrocław
29-11-2021

Doradca finansowy

Profi Credit
Inowrocław
29-11-2021

Oferty pracy w Inowrocław - popularne zawody