!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Poszukiwanie pracownika

Jak skutecznie szukać pracownika w Gliwicach?

7 marca 2022

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 20 głosów

20 głosów

7 komentarzy

Jak skutecznie szukać pracownika w Gliwicach?
Poszukujesz pracownika, który wspomoże cię w codziennych trudach związanych z prowadzeniem firmy? Czy wiesz, jak napisać i gdzie opublikować ofertę pracy, aby odpowiedziało na nią wiele osób?

Przygotowanie dobrej oferty pracy wcale nie jest łatwą sprawą. Takie ogłoszenie musi zawierać informacje o stworzonym stanowisku pracy, wymagania pracodawcy oraz wskazywać korzyści dla pracownika. Jako osoba poszukująca pracownika, musisz mieć świadomość, że dobra pensja to dziś często za mało – pracownicy są zainteresowani również pozapłacowymi benefitami i możliwością rozwoju.

Po sporządzeniu ogłoszenia o pracę, pozostaje jeszcze kwestia jego opublikowania. Możesz to zrobić m.in. na łamach lokalnej pracy, specjalistycznych czasopism czy w internecie. Jeżeli chodzi o internet, to masz kilka możliwości – możesz zdecydować się na ogólnopolski portal ogłoszeniowy, możesz również wybrać lokalny. Jeżeli prowadzisz firmę w Gliwicach, to skorzystaj z naszej oferty.


Portal – co musisz wiedzieć?

Prowadząc działalność gospodarczą w Gliwicach, dobrze zrobisz umieszczając ofertę pracy na tym portalu. W ten sposób dotrzesz do mieszkańców tego miasta i okolic, którzy aktualnie poszukują zatrudnienia. To jednak nie wszystko. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie specjalisty, to dobrze zrobisz, korzystając z dodatkowych możliwości, jakie ci dajemy. Mowa tu o opublikowaniu za naszym pośrednictwem ogłoszenia w 39 miastach i jego promocji w mediach społecznościowych. W drugim przypadku możesz zdecydować się na post sponsorowany.

Na niniejszym portalu, tuż obok twojej oferty, możesz pojawić się również hasło „Profil pracodawcy”. Stworzymy ci taki na podstawie przesłanych przez ciebie informacji. Poprzez profil pracodawcy możesz poinformować osoby potencjalni zainteresowane pracą w twojej firmie o swoich osiągnięciach czy planach na przyszłość.


Wystawiasz wiele ogłoszeń? Skorzystaj z abonamentu

Korzystanie z płatnych portali z ogłoszeniami to doskonały sposób, aby zdobyć zaufanie potencjalnych pracowników i… z pewnością masz tego świadomość. Ponieważ jednak koszt opublikowania oferty może być spory, to najlepiej zrobisz, jeżeli zdecydujesz się na abonament – z ekonomicznego punktu widzenia to rozwiązanie uzasadnione.

Jaki abonament możesz wykupić? Proponujemy:

  • Abonament Podstawowy,
  • Abonament VIP,
  • Abonament dla agencji pracy.

W ramach każdego przez 12 miesięcy co miesiąc będziesz otrzymywał pewną pulę środków na ogłoszenia i ich promowanie. W przypadku dwóch ostatnich abonamentów, co miesiąc będziesz mógł skorzystać również z ofert sponsorowanych oraz dodać ofertę w rozszerzonej formie graficznej. Ponadto wymienione abonamenty mają również opcje rozszerzone. 

Skorzystanie z abonamentu to doskonałe rozwiązanie, jeżeli często poszukujesz nowych pracowników. Korzystając z naszej oferty, zapłacisz mniej, niż gdybyś wystawiał poszczególne ofert pojedynczo. Jesteś zainteresowany abonamentem? A może chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie? Zajrzyj na stronę praca-gliwice.info/cennik i dowiedz się, dlaczego współpraca z nami jest tak korzystna.

Podziel się

7 komentarzy

Donata

Donata

Gliwice to miasto gdzie znajduje się wiele ofert i dlatego w takim serwisie jak ten można spotkać bardzo wiele.
Natasza Chmiel

Natasza Chmiel

W Gliwicach jest spory rynek i w końcu się rozwija ten sektor ekonomiczny. Z tego co widziałem bardzo atrakcyjne i ciekawe finansowo są oferty, szczególnie dla pracowników na stanowiskach specjalistycznych.
prac. TRUI

prac. TRUI

Każdy pracodawca nie tylko w Gliwicach, o ile potrzebuje pracowników, to chce najlepszych - doświadczonych. Ja te sprawy zlecam agencji pracy.
Franciszek

Franciszek

Jak skutecznie szukać pracownika w Gliwicach? Fajny artykuł. Podał mi waszą stronę właściciel firmy, który skorzystał z usług związanych ze znalezieniem pracowników z waszego portalu. Skorzystam również z tego portalu - moja firma znajduje się bardzo blisko Gliwic.
Troszek

Troszek

Nadal możesz znaleźć ogłoszenia o pracy we wszystkich zwykłych miejscach, w tym w gazetach i czasopismach, witrynach sklepowych i tablicach ogłoszeń w Twojej okolicy.
Luzek

Luzek

Jak mogę znaleźć pracownika za darmo? Powiedz swoim pracownikom o wakacie. Być może mają na myśli niektórych znajomych poszukujących pracy. Opublikuj swoją reklamę online.
Karen

Karen

Dobra firma z pewnością skorzysta z lepszej widoczności swojego ogłoszenia. Sporo serwisów posiada ciekawe pakiety, które dają widoczność. Rozwiązań jest dość dużo.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.