Jak pomagamy znaleźć idealnego pracownika?

Jak pomagamy znaleźć idealnego pracownika?
Poszukujesz pracownika? Nie jesteś zdany wyłącznie na siebie – chętnie pomożemy ci znaleźć najlepszą osobę na utworzone lub zwolnione stanowisko pracy. Zobacz, co przygotowaliśmy z myślą o tobie.

Niskie bezrobocie cieszy nie tylko pracowników, lecz także rządzących. Pracodawcy mają mniejszy powód do zadowolenia, gdyż dla nich oznacza to spore problemy, jeżeli chodzi o znalezienie osób chętnych do pracy. Jesteś pracodawcą? Poszukujesz pracownika? Skorzystaj z naszej pomocy i znajdź osobę, której szukasz.

W czym możemy ci pomóc? Zamieść ogłoszenie na jednym z naszych poczytnych lokalnych portali z ogłoszeniami o pracę. Opłać wystawienie pojedynczego ogłoszenia lub zakup abonament, w ramach którego będziesz mógł zamieszczać oferty. Skorzystaj również z naszej pomocy w zakresie stworzenia wizytówki pracodawcy.


Poszukujesz pracownika w Chorzowie? Mamy na to sposób!

Na koniec grudnia w urzędach pracy na terenie województwa śląskiego było zarejestrowanych ponad 119 tys. osób. To potencjalne osoby zainteresowane pracą dla ciebie. Musisz też pamiętać, że część osób poszukujących zatrudnienia ma pracę, ale ta nie spełnia ich oczekiwań. Mowa o osobach pracujących np. w oparciu o umowę zlecenie, która w żaden sposób nie chroni pracownika.

Poszukując pracowników, powinieneś zamieszczać ogłoszenia na płatnych portalach ogłoszeniowych. To tylko pozornie fanaberia i strata pieniędzy. Faktycznie w sieci znajdziesz bezpłatne serwisy z ogłoszeniami, ale musisz wiedzieć, że ich funkcjonalność jest mniejsza. Ich właściciele nie mają interesu w tym, aby je promować. Co więcej, musisz liczyć się z tym, że nie będziesz wiarygodny.
Korzystając z naszego portalu, możesz dodać ogłoszenie w 39 miastach. Jeżeli pracowników poszukujesz po raz pierwszy, to najlepiej zrobisz, dodając pojedyncze ogłoszenie. Możesz je również polecić lub wyróżnić.

Poszukujesz pracowników cyklicznie? W takim razie dobrze zrobisz, wykupując jeden z abonamentów. Aktualnie w ofercie posiadamy abonament: Podstawowy, VIP i dla agencji pracy. Różnią się one ceną i tym, co otrzymujesz, korzystając z nich. Szczegółowe informacje na temat proponowanych przez nas abonamentów znajdziesz na stronie: praca-chorzow.info/cennik.


Wizytówka pracodawcy – dlaczego nie możesz sobie pozwolić, aby jej nie mieć?

Czy masz świadomość, że osoby poszukujące zatrudnienia sprawdzają informacje o potencjalnych pracodawcach w internecie? To główny powód, dla którego powinieneś zadbać o swój wizerunek w sieci. Pomoże ci w tym stworzona przez nas specjalna wizytówka (profil pracodawcy), która zostanie zamieszczona przy ofercie.

Uiszczając opłatę i dostarczając do nas niezbędne materiały, będziemy w stanie stworzyć ci unikalną wizytówkę, dzięki której zaprezentujesz się potencjalnym pracownikom – opowiesz m.in. o swoim pomyśle na biznes. Posiadanie indywidualnego profilu to sposób, aby wyróżnić się wśród pracodawców. Z pewnością wiesz, że dziś to niezwykle ważne.


Czy wiesz, że jesteśmy skuteczni?

Opublikowanie oferty to nie jedyna rzecz, którą możesz zrobić, korzystając z naszej pomocy – proponujemy ci również pomoc w promocji treści oferty. W tym celu wykorzystujemy np. media społecznościowe, które już od dawna są cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród internautów.

Ponieważ monitorujemy nasze działania, doskonale wiemy, które są najskuteczniejsze. Takie też ci oferujemy – sprawdź nas.

Oceń ten wpis
Jak pomagamy znaleźć idealnego pracownika?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Łukasz Jakut
2019-12-05, 16:21
Ja szukam fajnych ofert pracy w okolicy Pszczyny. Fajnie by było jakby regiony jeszcze bardziej zostały pod tym względem wyróżnione.
Waldek
2019-05-17, 09:24
Fajne porady na tej stronie. Jak pomagacie znaleźć idealnego pracownika - mądrze to jest opisane. Najprawdopodobniej zgłoszę się do Was.
Banik
2019-05-02, 15:27
Istnieją również dokumenty regionalne i krajowe, które specjalizują się w ogłoszeniach o pracy. Najlepszym sposobem, aby je znaleźć, jest zobaczenie oferty na półkach przyzwoitych lokalnych kiosków.
Police
2019-04-16, 12:26
Jak pokazuje praktyka, dyrektor firmy, po złożeniu wniosku, całkowicie wstrzymuje selekcję kandydatów. Po określeniu wszystkich obowiązków pracowników firmy, kierownictwo rozumie, że najlepiej jest unowocześniać działalność działu, a nie pozyskiwać nowych pracowników.
Okinawa
2019-04-06, 13:02
Serwisy z ogłoszeniami mają zwykle opcje płatne. Pozwalają także jednocześnie ogłaszać się np. na popularnym facebooku i innych serwisach społecznościowych co jest bardzo korzystne.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.