Koordynator/ka Zespoły Sprzątającego

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.
  • Rewal, zachodniopomorskie pow. gryficki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem sezonu letniego, rozwojem sieci oraz rosnącymi potrzebami kadrowymi poszukuję osób na stanowisko Koordynator/ka Zespoły Sprzątającego

Zadania:
- zarządzanie podległym zespołem
- kontrola jakości i terminowości świadczonych usług
- układanie grafików pracy, uzupełnianie informacji w aplikacji dedykowanej obsłudze czasu i kosztów pracy
- zapewnienie odpowiedniej organizacji pracy na obiektach
- składanie zamówień
- szkolenie podległych pracowników wg określonych standardów
- prowadzenia magazynów z pościelą i środkami czystości
- rozliczanie czasu pracy podległego zespołu

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy pod presją czasu
- znajomość branży
- umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
- dyspozycyjność i elastyczność
- rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i przywódcze
- zaangażowanie i wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
- dobra organizacja pracy
- entuzjazm i empatia

Oferujemy

- pracę w dynamicznej firmie
- możliwość rozwoju i awansu
- atrakcyjne wynagrodzenie
- darmowe kwaterowanie na terenie ośrodka
- zniżkę na wyżywienie na terenie resortu

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)