INŻYNIER BUDOWY

Zakład Sieci i Zasilania
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

-prowadzenie dokumentacji budowy
-współpraca z Kierownikiem Budowy
-nadzór nad pracami wykonywanymi przez podwykonawców
-kontrola harmonogramu dostaw i usług
-rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
-monitorowanie jakości wykonywanych prac
-dbanie o porządek na budowie oraz nadzór nad -przestrzeganiem zasad BHP
-koordynacja procesów logistycznych w obrębie budowy
-udział w procesie rozliczania robót i przygotowywaniu dokumentacji odbioru robót.

Oczekujemy:

-wykształcenia wyższego - budownictwo
-oświadczenia zawodowego min. 1 rok
-znajomości obsługi programów AutoCad i MS Office
-wysokiego poziomu zaangażowania w powierzone zadania
-umiejętności priorytetyzacji zadań

Oferujemy

-umowę o pracę - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania
-możliwość rozwoju zawodowego w branży drogowej i torowej
-możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień wykonawczych w specjalizacji drogowej
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)