PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY / KOORDYNATOR

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy - największa niepubliczna uczelnia w północnej Polsce! Najlepsze studia w Bydgoszczy, najlepsze kierunki!

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • bieżącą obsługę administracyjną w jednostce
  • prowadzenie dokumentacji powierzonych obszarów
  • koordynację przepływu informacji i dokumentów
  • wprowadzanie danych w systemie informatycznym

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych oraz znajomość programów graficznych

Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze w doświadczonym zespole
  • zniżki na ofertę WSG dla pracowników i ich rodzin
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

Klauzula informacyjna:

Administratorem Państwa danych jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2. Dane podstawowe, których oczekujemy od kandydatów w procesie rekrutacji to: imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeśli w przesłanych dokumentach podane są dodatkowe dane osobowe (jak np. adres email; telefon komórkowy itp.), informujemy że Wyższa Szkoła Gospodarki będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Państwa dobrowolnej zgody. Wobec powyższego przy podaniu tych dodatkowych danych, będzie konieczne zawarcie w Państwa aplikacji zgody na przetwarzanie dodatkowych danych przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy na potrzeby rekrutacji. W przypadku podania przez Państwa dodatkowych danych bez udzielenia zgody na ich przetwarzanie, Państwa kandydatura nie będzie mogła być uwzględniona w procesie rekrutacji. Informujemy jednocześnie, że brak podania danych dodatkowych, niewymaganych przez pracodawcę, nie wpływa negatywnie na ocenę Państwa aplikacji.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

WAŻNE! Przed aplikacją prosimy o zapoznanie się z wymogami formalnymi : http://www.praca.wsg.byd.pl/id,33/przesylanie-aplikacji-wymogi-formalne związanymi z procesem rekrutacji WYPEŁNIJ ZGODĘ REKRUTACYJNĄ DLA KANDYDATA : http://www.praca.wsg.byd.pl/userfiles/files/REKRUTACJA%20Klauzula%20informacyjna.pdf Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej: CV, list motywacyjny i wypełnioną zgodę rekrutacyjną dla kandydata z zaznaczeniem stanowiska, na adres mailowy: aplikacja@byd.pl. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Bydgoszcz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
14-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
13-02-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. wykonywania badań hydrobiologicznych

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
Piła
20-01-2021

Specjalista ds. wykonywania badań fizykochemicznych

Piła
09-01-2021