MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Ogłoszenie na stanowisko MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW - Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Zakłady Mięsne Silesia S.A. są jednym z liderów branży mięsnej w Polsce w zakresie przetwórstwa. Naszym pracownikom zapewniamy STABILNE zatrudnienie w dobie kryzysu. Dbałość o BEZPIECZEŃSTWO i HIGIENĘ zarówno naszych wyrobów jak i pracowników jest naszym PRIORYTETEM w codziennym działaniu.

Aktualnie do Działu Nowoczesnego Kanału Dystrybucji poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: tereny Zakładów Mięsnych Silesia S.A.

Stanowisko:MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie polityki handlowej jednego z największych przetwórców mięsa i producenta wędlin w Polsce
  • samodzielnie prowadzenie klientów B2B – największych sieci handlowych w Polsce w kanale nowoczesnym
  • konstruowanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych, rozwój portfela klientów
  • ścisła współpraca z działami marketingu, R&D, rozwoju rynku

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w handlu w kanale nowoczesnym, w branży FMCG
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu klienta – budowanie portfela sprzedażowego, zarządzanie efektywnością koszyka, implementacja polityki handlowej firmy
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu negocjacji handlowych
  • otwartość na nowe wyzwania, komunikatywność
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie się rozwijającej
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet sportowy
  • ubezpieczenie grupowe
  • paczki okolicznościowe
  • udział w szkoleniach, kursach
  • samochód służbowy

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Klauzula informacyjna:

Pełna informacja odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych w procesie rekrutacyjnym, jest dostępna pod adresem: http://silesia.eu/klauzula-informacyjna

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o dopisanie do klauzuli zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakłady Mięsne SILESIA S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jeśli udostępnił/a Pan/Pani w CV dodatkowe dane osobowe (inne niż: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Pana/Panią, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), informujemy że firma Zakłady Mięsne SILESIA S.A. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pana/Pani dobrowolnej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakłady Mięsne SILESIA S.A. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.
Zawód:
Key Account Manager
Miejsce pracy:
Sosnowiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
14-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
28-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Eveo

Key Account Manager / Specjalista ds. sprzedaży i obsługi kluczowych klientów

Zawód: key account manager Rodzaj: umowa o pracę
Eveo
Eveo

POLECANA
Kraków
Sosnowiec

13-01-2021 POLECANA