Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.01.2024

Księgowa z językiem niemieckim lub angielskim - praca zdalna

Recruiters Polska
  • Poznań, wielkopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisko:

Młodsza Księgowa z językiem niemieckim lub angielskim

Na ten moment proces rekrutacyjny oraz praca (po przeszkoleniu) odbywają się okresowo zdalnie. Docelowo jest to praca w Poznaniu i klienta wymaga zamieszkania na terenie Poznania lub w okolicy.

Oferujemy

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Pracę na pełen etat
· Pracę dla prestiżowych klientów
· Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania
· Możliwość rozwoju zawodowego pod nadzorem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.
· Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
· Pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i inne)
· Pracę w dobrej atmosferze w przyjaznym i zgranym zespole.

Wymagania

· Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min.B2
· Zdolności analityczne, rzetelność, odpowiedzialność i terminowość
· Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
· Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excella
· Praktyczna znajomość programu SAP-mile widziana
· Doświadczenie w międzynarodowym środowisku w dziale AP, AR- mile widziane
· Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
· Samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Zakres obowiązków:
· Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym
· Procesowanie faktur
· Wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych
· Przyjmowanie zgłoszeń
· Sporządzanie sprawozdań i raportów

Jeśli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą wyślij nam swoje CV.

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.