French or German speaking sales assistant

Tvilum to globalny dostawca gotowych do montażu mebli, którego roczny obrót wynosi 1 miliard DKK. Firma Tvilum została założona w 1965 roku i produkuje ponad 6 milionów pudełek mebli rocznie, które są sprzedawane wiodącym sprzedawcom detalicznym i sieciom meblowym na całym świecie. Tvilum dba o środowisko i bierze odpowiedzialność za zapewnienie trwałości swoich działań. Tvilum zatrudnia około 650 pracowników w centrali i fabrykach w Danii i Polsce, centrum dystrybucyjne oraz biura sprzedaży w USA, Chile, Japonii oraz kilku lokalizacjach w Europie. W Tvilum jesteśmy oddani rozwojowi branży meblarskiej naszych partnerów.

Are you looking for a good start to your career? Are you fluent in French or German and English? If yes, then you have the possibility to be our new colleague in the Tvilum Internal Sales team in Szczecinek, Poland.

Internal Sales is a team with international contact. The team consists of 8 competent and motivated colleagues and is part of internal sales and shipping placed in Denmark consisting of 18 colleagues. The primary task for this team is to support Tvilum in the goal of increased globalization in order to create a solid foundation for further growth.

With a direct report to the Team Leader, Internal Sales Poland, you will ensure a world class support.

Zakres obowiązków:

  • Provide professional customer service
  • Provide professional support to internal and external sales team
  • Follow corporate standards and ensure to comply with current customer contracts
  • Ensure correct customer data in Axapta
  • Processing orders and claims within agreed deadlines
  • Support internal and external sales team and pro-actively inform of customer activities
  • Create and maintain customer data in Axapta including processing of prices and discounts
  • Working with a variety of internal sales tasks and ad hoc assignments
  • Back-up for colleagues

Wymagania:

  • You communicate fluently in French or German and English
  • You put the customer first and you are motivated by direct customer contact – verbal as well as written
  • You have a flair for IT and are an experienced user of MS Office
  • You have experience with customer service or sales from an international company
  • Experience with Axapta is preferred but not required
  • You have a background as Bachelor in Business or a solid experience from a similar position
  • Desire for and able to work and communicate in an international organization
  • You deliver high quality for all tasks and reach deadlines
  • You are structured, service minded and proactive. On top of that you are persistent in your approach and you have excellent communication skills

Oferujemy:

  • To operate in a globally known furniture company with competent and helpful colleagues
  • You will be part of a well functioning team in a company which offers flexibility and a positive work environment
  • You will get a solid training
  • Private medical care and group insurance
  • 40 hours per week. Mon-Fri, weekends off

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Tvilum 2018 Poland Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Tvilum 2018 Poland Sp. z o.o. 78-400 Szczecinek Waryńskiego 5, NIP: 5252746109. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tvilum 2018 Poland Sp. z o.o. 78-400 Szczecinek Waryńskiego 5, NIP: 5252746109 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Szczecinek
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
13-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
27-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)