Pracownik ds. Postępowania Spadkowego

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i kompletowanie dokumentacji sądowej związanej z postępowaniem spadkowym,

  • Wprowadzanie do bazy danych i informacji dot. postępowania spadkowego oraz bieżąca kontrola procesu spadkowego,

  •  Utrzymanie korespondencji z sądem oraz współpraca z kancelarią prawną,

  • Archiwizacja dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyksztalcenie Wyższe Administracyjne lub Prawnicze),

  • Znajomość pakietu MS Office (w tym głównie Word i Excel),

  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie spółce finansowej w oparciu o umowę o pracę,

  • Wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,

  • Atrakcyjny i rozbudowany system benefitów, m.in. karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, korzystne warunki opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do wczasów, dnia dziecka itp.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
PROFI CREDIT Polska S.A.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej.

Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na naszej stronie.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”  W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
12-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
26-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DOMEL-DOMY SP. Z O.O.

Specjalista ds. technicznych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
 Rekrutacja zdalna
5000-5500 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Jaworzno
25-01-2021 POLECANA
EduExpress

PRACOWNIK BIUROWY- PROGRAM JĘZYKOWY Z GWARANCJĄ PRACY

EduExpress
EduExpress

POLECANA
Kraków
22-01-2021 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik Back Office - Strzelce Opolskie

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa zlecenie
Strzelce Opolskie
22-01-2021
Hutchinson Poland

Asystent ds. Administracyjnych

POLECANA
Żywiec
18-01-2021 POLECANA