Zatrudnimy Magazynierów. Pilne

Mercus-Bus sp. z o.o.
  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pow. grodziski

Magazynier

Umowa o pracę

Mercus-Bus – lider na rynku minibusów i autobusów.Od wielu lat zajmujemy się produkcją pojazdów. Nasza otwartość na oczekiwania rynku sprawia, że oferowane przez nas autobusy cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie.

Konsekwencją dynamicznego rozwoju firmy jest potrzeba zatrudniania nowych osób, które pomogą nam powielić i utrwalić sukces.

Jeżeli jesteś gotowy zaangażować się i wspólnie z nami rozwijać i doskonalić firmę – zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko:

Magazynier
Zakres obowiązków:

Prawidłowe wydawanie i przyjmowanie towarów w magazynie

Bieżąca kontrola dokumentów magazynowych

Ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniami i utratą

Dbanie o porządek i czystość w magazynie oraz na placu zewnętrznym.

Zapewniamy:

kartę multisportu,

możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe

możliwość nauki procedur i obsługi systemów magazynowych pod okiem doświadczonych pracowników w jednej z największych firm w branży.

Wymagania

Chęć nauki i osobistego rozwoju

Umiejętność pracy w zespole

Gotowość do pracy w systemie zmianowym 8-16 i 10-18

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

W celu przystąpienia do procesu rekrutacji proszę o przesłanie CV z załączoną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)