Specjalista ds. Opakowań w Dziale Logistyki

TI Fluid Systems (wcześniej TI Automotive) jest zbudowana na prawie 100-letnim doświadczeniu. Projektuje i produkuje systemy i układy do przenoszenia substancji płynnych dla przemysłu motoryzacyjnego od 1919. Obecnie posiada ponad 120 zakładów w 29 krajach i zatrudnia ponad 25 000 wykwalifikowanych pracowników, specjalistów i ekspertów w swojej branży.

TI Fluid Systems podzielone jest na 2 dywizje: FCS – Fluid Carrying Systems oraz FTDS – Fuel Tank & Delivery Systems.  Korporacja TI Fluid Systems w Polsce funkcjonuje jako spółka TI Poland sp. z o.o., która ma 5 zakładów produkcyjnych, zatrudniających ok. 2500 osób.

Dywizja Fuel Tank & Delivery Systems oferuje wielokrotnie nagradzane technologie i systemy paliwowe stosowane w samochodach z silnikami benzynowymi, diesla, flex-fuel oraz hybrydowymi. Połączenie zbiorników i systemów zasilania w jedną strukturę pozwala TI Fluid Systems na rozwój i produkcję w pełni zintegrowanych systemów. Nasza siła tkwi w zaspokajaniu i wyprzedzaniu stale rosnących oczekiwań przemysłu motoryzacyjnego dotyczących efektywności systemów paliwowych i emisji spalin.

Zakład Produkcyjny TI Fluid Systems w Wapienicy powstał w 2007r.  i specjalizuje się w produkcji pomp i modułów paliwowych. Dwie trzecie pojazdów na świecie wyposażonych jest w co najmniej jeden produkt z TI Fluid Systems, co przekłada się na stały rozwój TI i stabilność zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiada za projektowanie i zakup opakowań oraz utrzymanie systemu ewidencji opakowań w firmie produkcyjnej.

Zadania:

  • Przygotowanie opakowań kartonowych i zwrotnych do nowych projektów

×         Kalkulacje inwestycji w opakowania i dobór typu opakowania dla potrzeb danego projektu

×         Zakup opakowań: przygotowanie  specyfikacji do wyceny, zlecenie kontrola prototypowania i produkcji seryjnej opakowania

×         Koordynacja zatwierdzenia opakowań przez Klientów wewnętrznych i zewnętrznych

×         Zatwierdzanie prototypów, seryjnych opakowań w porozumieniu z działami Produkcji, Technologii, Jakości

×         Zatwierdzenie opakowania u klienta i egzekwowanie ustaleń

×         Opakowania kartonowe - przygotowanie dla potrzeb produkcji prototypowej

  • Nadzór nad opakowaniami w trakcie produkcji seryjnej (sprawdzanie ilości wymaganych w zależności od fazy projektu, ewentualny zakup dodatkowych opakowań, usprawnienia)

×         Prowadzenie i aktualizacja katalogu używanych opakowań

×         Ewidencja opakowań w systemie MRP - wprowadzanie danych, parametryzacja systemu, kontrola prawidłowości działania systemu

×         Nadzór nad dostępnością opakowań do produkcji bieżącej i zmian ilościowych w projektach zakładowych na kolejne lata

×         Reklamacje opakowań (ilość, jakość, czystość)

×         Koordynowanie okresowej inwentaryzacji opakowań

×         Przygotowanie danych dotyczących mycia opakowań, magazynowana dla potrzeb rozliczeń dostawców oraz procesu ofertowania

  • Koordynacja tematów dotyczących opakowań na produkcji - dbanie o jakość opakowań kartonowych, palet, przygotowanie i usprawnienia w procesie produkcji.
  • Zatwierdzanie opakowania dostawców, oraz optymalizacja tych opakowań
  • Proponowanie wykorzystania lub złomowania opakowań po zakończeniu projektów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym
  • wiedza dotycząca systemów pakowania produktów i rodzajów opakowań
  • wiedza z zakresu zabezpieczeń jakościowych podczas magazynowania i transportu
  • wiedza z zakresu procedur magazynowych i znajomość dokumentacji magazynowej
  • znajomość pakietu MS Excell, Power Point, Word
  • umiejętność pracy w systemie ERP
  • znajomość programów do projektowania i rysunku technicznego mile widziana
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętności negocjacyjne (wyceny inwestycji)
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole a także pracy jako samodzielny specjalista
  • komunikatywność
  • dokładność, systematyczność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Kartę Multisport
  • Dopłatę do wypoczynku
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Ubezpieczenie grupowe
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
TI Poland Wapienica

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
TI Poland Sp. z o.o. , ul. Bestwińska 143a , 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 9371000329
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:TI Poland Sp. z o.o. , ul. Bestwińska 143a , 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 9371000329zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Logistyk
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
11-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
25-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

HR SIGMA Sp. z o.o.

Pracownik przygotowania produkcji z j. niemieckim

Zawód: logistyk Rodzaj: umowa o pracę
Żory

08-01-2021
Bramster

Koordynator ds. załadunków - Logistyk

Bramster
Bramster
4000-4500 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Nakło Śląskie

13-01-2021 POLECANA

LOGISTYK

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3400-5000 zł
Jastrzębie-Zdrój

18-12-2020

CZYNNOŚCI LOGISTYCZNE I PORZĄDKOWE

Zawód: logistyk Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
Sosnowiec

11-01-2021

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

od 1440 zł
Sosnowiec

08-01-2021
od 1440 zł

LOGISTYK - MAGAZYNIER

od 2600 zł
Sosnowiec

21-10-2020
od 2600 zł

PRACOWNIK TRANSPORTU

ABC TRANS Spółka Jawna Cichocki Arkadiusz Cichocka Beata
od 3500 zł
Sosnowiec

22-06-2020
od 3500 zł