Lider Instalacji Urządzeń

Nemak jest największym na świecie producentem najnowocześniejszych głowic cylindrów, bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych, na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie. Zatrudnia prawie 23. 000 pracowników i posiada 38 zakładów w 16 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji. Nemak Poland jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce. Firma zatrudnia blisko 1.400 pracowników i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie specyfikacji technicznych dla zakupu nowych i modernizacji istniejących urządzeń produkcyjnych
  • Wsparcie techniczne dla działu zakupów w prowadzeniu akcji ofertowych i wyboru dostawcy
  • Współpraca z dostawcami urządzeń na etapie prowadzenia akcji ofertowych
  • Udział w spotkaniach technicznych z dostawcami na etapie projektowania i wykonywania urządzeń/linii produkcyjnych
  • Planowanie i nadzór nad harmonogramem wykonania, dostawy, instalacji i uruchomienia urządzenia.
  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej dla zainstalowanych/zmodernizowanych urządzeń
  • Wykonywanie layout stanowisk roboczych i linii produkcyjnych w AutoCad
  • Wyszukiwanie i współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Wsparcie i ścisła współpraca z pozostałymi obszarami Inżynierii Zakładu
  • Udział i wsparcie zespołów roboczych/innych działów zakładu w obszarze odpowiedzialności Inżynierii Zakładu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość pakietu Office oraz AutoCad lub Draft Sight
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym (wymagane)
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, elektrycznej i mechanicznej
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji odbiorowej urządzenia (raporty, check listy, protokoły)
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętności samodzielnej pracy
  • Dokładność
  • Niezbędne szkolenia stanowiskowe (dostarczone przez Nemak)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Nemak Poland Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

(ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej „RODO”). informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NEMAK POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy
     ul. Komorowickiej 53, 43 - 300 Bielsko-Biała oraz P.P.H. i U. Alfa Sp. z o.o. z siedzibą w Andrychowie przy ul. Lenartowicza 72/39, 34-120

     Andrychów

 2. NEMAK POLAND Sp. z o.o. powołał inspektora ochrony danych osobowych, z którym można się skontaktować pod
     adresem e-mail: dataprivacy@nemak.com

 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji oraz ewentualnych następnych
     rekrutacji na podobne stanowisko na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO.

 4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy/zleceniobiorcy NEMAK POLAND sp. z o.o. i P.P.H. i U. Alfa

     Sp. z o.o. oraz upoważnione osoby prowadzące sprawy kadrowe.

 5. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego (spółki należące do grupy kapitałowej Nemak).

 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji, nie dłużej niż rok od jej zakończenia.

 7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia
     przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym
     momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych
     Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem udziału w rekrutacji.

10. Dane nie są poddane profilowaniu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Nemak Poland Sp. z o.o. w Bielsku-Białej oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe ALFA Sp. z o.o. z siedzibą w Andrychowie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Zawód:
Instalator
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
11-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
25-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Zawód: instalator Rodzaj: umowa na okres próbny
"CENTRUM OCHRONY SECURITY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Sosnowiec

27-10-2020
od 2600 zł