Stanowisko Specjalista ds. floty

HR WORK FORCE jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą na rynku pracy tymczasowej. Świadczymy profesjonalne usługi B2B w zakresie szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego. W dobie dynamicznie zmieniających się warunków ekonomicznych oraz w odpowiedzi na potrzeby rynku przygotowujemy indywidualne rozwiązania z zakresu outsourcingu personalnego. Staramy się sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika utrzymania ruchu.

Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.

Stanowisko

Specjalista ds. floty

Lokalizacja

Powiat ostrzeszowski ( Mikstat)

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i zarządzanie flotą pojazdów firmowych i pojazdów oraz maszyn rolniczych i budowlanych z wynajmu
  • Bieżący nadzór nad stanem technicznym pojazdów i właściwym poziomem oferowanego serwisu
  • Organizacja napraw własnych i zleconych, w tym: weryfikacja zakresu napraw, weryfikacja ofert na wykonanie usługi, terminów i jakości wykonanych usług
  • Nadzór nad dokumentacja pojazdów służbowych, w tym: aktualnością dowodów rejestracyjnych, terminowe organizowanie przeglądów technicznych, zapewnienie ciągłości ubezpieczenia
  • Prowadzenie procesu rejestrowania nowych pojazdów i wyrejestrowywania pojazdów wycofywanych
  • Planowanie wydatków związanych z flotą samochodową – karty paliwowe, serwis, opłaty, ubezpieczenia
  • Organizacja i nadzór nad transakcjami kupna/sprzedaży oraz wynajmu pojazdów
  • Organizowanie i koordynowanie likwidacji szkód w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Bieżąca kontrola sposobu użytkowania pojazdów służbowych, czasu pracy kierowców, delegacji oraz systemu TACHO
  • Nadzór nad systemem VIATOL dla pojazdów służbowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących floty
  • Zarządzanie systemem GPS

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie minimum roczne w dziale logistycznym lub na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność
  • Skrupulatność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność dostosowania się do nowych warunków
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętność do podejmowania decyzji
  • Znajomość rozwiązań i przepisów w obszarze zarządzania flotą samochodową
  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego i ruchu publicznego pojazdów
  • Znajomość mechaniki motoryzacyjnej oraz oceny ich stanu technicznego
  • Umiejętności analizy i optymalizacji wyznaczania tras i oceny czasu pracy pojazdów
  • Prawo jazdy kat B
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Długość okresu próbnego: 3 miesiące
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Hr Work Force Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Hr Work Force Sp. z o.o. 50-155 Wrocław Purkyniego 1, NIP: 8971762768. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hr Work Force Sp. z o.o. 50-155 Wrocław Purkyniego 1, NIP: 8971762768 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Administrator
Miejsce pracy:
Mikstat
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
11-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
25-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Polskie Koleje Państwowe S.A.

Administrator nieruchomości

Zawód: administrator Rodzaj: umowa o pracę
Opole
19-01-2021

DevOps Cloud Engineer (AWS)

Cyclad Sp. z o.o.
Wrocław
18-01-2021