Młodszy Analityk w obszarze IT

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-24

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla naszego klienta, firmy z branży informatycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Analityk It - Kierownik projektów

Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie przy opracowaniu koncepcji rozwiązania, studium wykonalności, analiz, wycen, rekomendacji dla działów handlowych
  • Modelowanie oraz optymalizacja procesów biznesowych
  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej
  • Wsparcie działów handlowych w analizie i ofertowaniu
  • Współpraca z partnerami i dostawcami zewnętrznymi z branży IT
  • Przygotowanie wraz z zespołem analizy przedwdrożeniowej dla realizowanych projektów
  • Realizacja projektów zgodnie z zaplanowanym i zatwierdzonym harmonogramem, budżetem i zakresem
  • Zarządzanie operacyjne projektami, planowanie oraz koordynacja prac zespołów projektowych  - w razie potrzeby

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Analityka
  • Ukończone studia wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Osoba samodzielna, która nie ma problemów z organizacją pracy
  • Osoba, która nie ma problemów z pracą w większym zespole oraz lubisz kontakt z klientem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę Pon. – Pt. 8:00 – 16:00
  • Wynagrodzenie podstawowe  od 4000 - 4500 zł netto
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy  - telefon, laptop
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieke medyczną z PZU (umowy z różnymi placówkami m. in Medyk lub prywatne gabinety)
  • Urodziny = dzień wolny
  • Dofinansowanie do obiadów - obiad za 5 zł
  • Dofinansowanie do okularów
  • Wczasy pod gruszą
  • Świąteczne premie
Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Tajęcina
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
10-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
24-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Optea sp. z o.o.

ANALITYK ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zawód: analityk Rodzaj: umowa o pracę
 Rekrutacja zdalna
 Praca zdalna
Rzeszów
Tajęcina

19-01-2021
GRH Polska

Analityk biznesowo - systemowy

GRH Polska
GRH Polska