Wdrożeniowiec platformy Low-Code nAxiom

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-24

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Obecnie poszukujemy:

Specjalisty ds. wdrożeń platformy Low-Code xAxiom

Platforma nAxiom to środowisko umożliwiające tworzenie dedykowanych aplikacji dla organizacji.

Z wykorzystaniem własnych zasobów i przy minimalnym wsparciu programistów można zbudować nowe aplikacje, które udoskonalą dotychczas użytkowane systemy informatyczne bez ingerowania w ich strukturę. Aplikacje można łatwo i szybko budować oraz modyfikować, co pozwali na szybkie reakcje pod kątem zmian i dostosowania do wymogów rynkowych.  Aplikacja pozwala na skrócić o 70% czas wytworzenia aplikacji i o 30% czas wdrożenia.

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych  oraz pracach koncepcyjno-projektowych
  • Wdrażanie i utrzymanie rozwiązań dedykowanych, przygotowanych w oparciu o platformę Low-Code nAxiom
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP
  • Wiedza merytoryczna dotycząca realizacji procesów w obszarach produkcji, gospodarki magazynowej, handlu lub logistyki
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Brak problemów z tworzeniem złożonych zapytań SQL, widoków, wyzwalaczy
  • Twój j. angielski umożliwia Ci swobodną komunikację
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków
  • Stałą kadrę z pracownikami pracującymi po 20 lat
  • Zarząd dostępny dla pracowników z podejściem pro pracowniczym
  • Umowę o pracę, umowa B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia: od 3000 do 5000 zł netto
  • Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opiekę medyczną z PZU (umowy z różnymi placówkami m.in. Medyk lub prywatne gabinety)
  • Urodziny = dzień wolny
  • Dofinansowanie do obiadów 5 zł dziennie
  • Dofinansowanie do okularów
  • Wczasy pod gruszą
  • Na święta specjalne premie
  • Raz do roku imprezy integracyjne
Zawód:
Wdrożeniowiec
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
10-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
24-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Konsultant - Wdrożeniowiec ds. systemów TimeLine

Zawód: wdrożeniowiec Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
Tajęcina
Rzeszów

24-01-2021