Technik Utrzymania Ruchu

Ogłoszenie na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu - Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy

Lear Corporation jest globalnym dostawcą (Tier 1) siedzeń oraz systemów elektrycznych dla wszystkich największych producentów samochodów. Zatrudnia około 169.000 pracowników w 39 krajach na 6 kontynentach.

W Polsce Lear Corporation jest obecny od ponad 20 lat i posiada 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których pracuje około 9.000 pracowników.  Główna siedziba firmy mieści się w Tychach, pozostałe oddziały zlokalizowane są w Bieruniu, Jarosławiu, Mielcu i Legnicy.

Stanowisko:Technik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • Tworzenie raportów i dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Praktycznej wiedzy z zakresu automatyki i elektryki
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych
  • Uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1kV
  • Znajomości sterowania maszyn, mile widziana znajomość sterowników PLC
  • Doświadczenia w dziale UR
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 20 lat na polskim rynku
  • Rozwój: 68% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 48% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety
  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)
  • Możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nagroda frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, premia świąteczna
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy 43-100 Tychy ul. Serdeczna 40, NIP: 6462117219. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
21-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
07-02-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Grupa Kęty S.A.

Elektronik w Dziale Utrzymania Ruchu

Zawód: pracownik utrzymania ruchu Rodzaj: umowa o pracę
Kęty
Tychy

19-01-2021

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Kęty
Tychy

19-01-2021