Praca- Pomoc Nauczyciela

No Stress
  • Gdańsk, pomorskie

Opiekun

Umowa o pracę

Praca na stanowisku Pomocy Nauczyciela
Nowoczesne, innowacyjne Niepubliczne Przedszkole i Żłobek No Stress przy ul. Grudziądzkiej 8 w Gdańsku, zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko POMOCY NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU.
Szukamy Pomocy Nauczyciela z pasją i serdeczną postawą, która czerpie radość i satysfakcję z wykonywanej pracy .

Wymagania

-spełnianie warunków zdrowotnych, niezbędnych do wykonywania zawodu,
-bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz rodzicami,
-umiejętność pracy w zespole,
-aktywność, kreatywność, pomoc
-odpowiedzialność, zaangażowanie,
-uczciwość i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
-wysoka kultura osobista.
Obowiązki:
-opieka nad dziećmi, dbanie o ich zdrowie i bezpieczeństwo,
-pomoc Nauczycielowi przy organizowaniu i prowadzeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz innych czynnościach w grupie,
-współpraca z rodzicami oraz pracownikami przedszkola,
-dbanie o porządek i estetykę w przedszkolu,
-czynny udział w działalności przedszkola,

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie,
-satysfakcjonujące wynagrodzenie,
-wsparcie merytoryczne,
-przyjazną i serdeczną atmosferę.
Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: @
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)