Oferta pracy na stanowisko Asystentka/Asystent Zarządu

Polska Izba Mleka działa od 2008 roku. Jest największą w Polsce organizacją branży mleczarskiej, utworzoną z inicjatywy spółdzielni i zakładów mleczarskich oraz firm współpracujących z mleczarstwem. Zrzesza największych w Polsce przetwórców mleka jest również strategicznym partnerem krajowych i unijnych instytucji i agend rządowych działających na rzecz rozwoju mleczarstwa. Głównym celem organizacji jest działanie na rzecz rozwoju polskiego mleczarstwa, w tym także poza granicami kraju. Jednym z głównych zadań jest pomoc w zakresie pozyskiwania nowych kontaktów handlowych z odbiorcami polskich przetworów mleczarskich na całym świecie. Ogromny akcent pracy kładziony jest na promocję polskich wyrobów mleczarskich. Wykorzystując wiedzę, doświadczenie i potencjał swoich członków Organizacja pełni rolę krajowego centrum kompetencji polskiego przemysłu mleczarskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: izba@izbamleka.pl do dnia 18.01.2021 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przypomnij, że aplikując na stanowisko pracy CV powinno zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zakres obowiązków:

  • wsparcie administracyjne pracowników firmy (zakupy, organizacja podróży służbowych)
  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa interesantów
  • administrowanie dokumentacją wewnętrzną firmy (przyjmowanie, segregowanie i przekazywanie korespondencji do odpowiednich działów merytorycznych)
  • rejestrowanie i skanowanie dokumentów przychodzących i wychodzących. Kontrola nad obiegiem dokumentów i zapewnienie prawidłowego przepływu informacji
  • obsługa przesyłek kurierskich i poczty
  • redagowanie pism na potrzeby biura
  • prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora Biura.
  • wsparcie innych pracowników w codziennych bieżących zadaniach
  • organizowanie i zamawianie artykułów na potrzeby biura
  • dbanie o wizerunek firmy i estetykę biura
  • obsługa gości odwiedzających firmę
  • Inne prace zlecone przez Przełożonego

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • mile widziana znajomość innego języka
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie na stanowiskach administracyjnych, asystenckich
  • bardzo dobra umiejętność nawiązania i utrzymania pozytywnych relacji biznesowych
  • dyspozycyjnoś
  • komunikatywność, otwartość, sumienność w wykonywanych obowiązkach
  • mile widziane osoby z wykształceniem prawniczym

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • możliwości rozwoju i kontaktów międzynawowych
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Polska Izba Mleka

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Polska Izba Mleka 15-213 Białystok ul. Mickiewicza 7/23, NIP: 5423085199. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polska Izba Mleka 15-213 Białystok ul. Mickiewicza 7/23, NIP: 5423085199 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
07-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
21-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)