Techniczny Operator Produkcji - umowa o pracę Valeo

Valeo

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży Automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych (Valeo Electric and Electronic Systems)
w Czechowicach-Dziedzicach

W zakładzie Valeo w Czechowicach-Dziedzicach wytwarzane są systemy napędu wspomagające redukcję zużycia paliwa oraz niższą emisję spalin - rozruszniki, przepustnice powietrza, zawory recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjne elektryczne turbosprężarki. Dodatkowo czechowicki zakład skupia się na regeneracji i tym samym przywracaniu tzw. drugiego życia takim produktom jak alternatory, rozruszniki, dwumasowe koła zamachowe oraz kompresory do klimatyzacji samochodowych.

Do Naszego zakładu w Czechowicach-Dziedzicach poszukujemy pracownika na stanowisko Technicznego Lidera Produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i koordynacja pracy zespołu produkcyjnego;
  • Delegowanie zadań i obowiązków członkom zespołu;
  • Raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej;
  • Pomoc w utrzymywaniu parku maszynowego;
  • Ustawienie maszyn oraz przeprowadzanie drobnych remontów i przeglądów zgodnie z wyznaczonymi planami;
  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej wykonywanych zadań;
  • Zapewnienie wsparcia i motywacji członkom zespołu;
  • Utrzymywanie relacji z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki;
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Obowiązkowość i samodyscyplina;
  • Orientacja na cel;
  • Umiejętności komunikacyjne i przywódcze;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Bezpłatny transport zakładowy dla Pracowników na każdą zmianę;

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia zawodowego;
  • Cykliczne podyżki wynagrodzeń;

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych już od 1 zł miesięcznie;

  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Premia pracownicza do 400 zł brutto za wyniki w pracy.

Transport jest organizowany z Andrychowa, Kęt, Wilamowic, Oświęcimia, Zatora, Przeciszowa, Głębowic, Polanki Wielkiej, Jawiszowic, Brzeszcze, Przecieszyna, Bestwiny, Kaniowa, Pszczyny, Kobielic, Radostowic, Woli, Góry, Goczałkowic, Ligoty, Zabrzega, Bronowa, Miliardowic, Chybia, Landeka, Dankowic, Poręby Wielkiej, Łaz, Grojca, Zasola, Starej Wsi, Osieka, Malca, Czechowic-Dziedzic, Zabłocie, Rajsko, Wilczkowice Skidzin,Gilowice, Bestwinka, Bielany, Piotrowice, Bielsko Biała, Bulowice, Hecznarowice, Zasole Bielańskie

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Valeo

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”
Zawód:
Team Lider
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
05-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
19-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ELTEK Poland Sp.  z o.o.

LIDER LINII PRODUKCYJNEJ

Zawód: team lider Rodzaj: umowa o pracę
ELTEK Poland Sp. z o.o.
Bielsko-Biała

12-01-2021
conTeyor Poland Sp. z o.o.

Mistrz produkcji

POLECANA
04-01-2021 POLECANA
SunSolar

Młodszy Specjalista ds. Promocji - praca bez doświadczenia!