Cloud DevOps Engineer

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-19

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: home office

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, tworzenie, testowanie i dokumentowanie procesów DevOps
  • Kierowanie interakcjami pomiędzy bezpośrednimi użytkownikami aplikacji i działem dostarczania usług, a zespołem ds. utrzymaniowych i wsparcia

Wymagania:

  • Znajomość Kubernetes, Terraform i Dockera
  • Znajomość platform Azure i/lub AWS
  • Praktyczna znajomość wszystkich lub wybranych technologii: Java, Spring Boot, PostgreSQL, MongoDB lub NoSQL DB, Docker
  • Wiedza z zakresu projektowania, rozwoju i cyklu życia oprogramowania
  • Umiejętność projektowania/przeprowadzania analizy wpływu małych i średnich rozwiązań lub rozwiązań cząstkowych w ramach ustalonej architektury
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Elastic stack i/lub Keycloak, będzie mile widziana
  • Umiejętność zastosowania Machine Learning & Deep Learning w rozpoznawaniu obrazów/video/3D, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki wachlarz szkoleń oraz możliwość rozwoju w każdym kierunku
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika
  • System nagród motywujący do rozwoju
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi
Zawód:
Informatyk
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
05-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
19-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INFORMATYK

Zawód: informatyk Rodzaj: umowa na okres próbny
Dariusz Atkielski FHU D@RKOMP
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Kolno
Białystok

11-01-2021
od 2800 zł

Praca dla instalatorów serwisantów sieci światłowodowej

Zawód: informatyk Rodzaj: umowa o pracę
ALBERT