Key Account Manager / Junior Key Account Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-19

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się zaopatrzeniem biur, magazynów oraz warsztatów, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczno-handlowe w obszarze oferowanych przez firmę produktów
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami
  • Realizację wyznaczonych planów i celów sprzedażowych, zgodnie z polityką firmy
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie umów i koordynację realizacji zamówień
  • Bieżące raportowanie
  • Wykonywanie innych zleconych zadań związanych z obszarem sprzedażowym i obsługą klientów

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych B2B, w branży technicznej
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Umiejętności analityczne
  • Czynne prawo jazdy kat. B

 Mile widziane - wymagania dodatkowe, nieobowiązkowe:

  • Doświadczenie i znajomość branży zaopatrzenia biur, magazynów
  • Doświadczenie w budowaniu swojego portfolio klientów od podstaw

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Bogaty pakiet socjalny
Zawód:
Key Account Manager
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
05-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
19-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Talent Place

Zawód: key account manager Rodzaj: praca stała
 Rekrutacja zdalna
Jarocin
Poznań

20-01-2021