Listonosz samochodowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-19

JESTEŚMY FUNDACJĄ, która od 1990 roku działa na rzecz promocji dostępności i aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, wspierając ich w świadomym zarządzaniu swoim potencjałem na rynku pracy. Nasze działania prowadzimy w siedmiu Oddziałach i sześciu Filiach, zlokalizowanych w trzynastu województwach na terenie Polski.

Od 2004 roku prowadzimy Agencję Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (certyfikat 947 i 947/1a), która wspiera pracodawców w realizacji kompleksowych procesów szkoleniowych i rekrutacyjnych, mających na celu zatrudnienie pracowników z niepełnosprawnościami, zarządzanie zespołem różnorodnym, wdrażanie i optymalizację projektów z obszaru CSR.

Zatrudnimy osobę posiadającą aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, chętną do podjęcia pracy na stanowisku:

LISTONOSZ SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Na poczatku przygotowywanie przesyłek i korespondencji do dostarczenia oraz załadunek do samochodu
  • Rano przed wyruszeniem spisujemy licznik w Twoim samochodzie,
  • Następnie dostarczasz przesyłki do klientów indywidualnych
  • Po powrocie ponownie spisujemy licznik w samochodzie
  • Na koniec dnia: rozliczasz się z wykonanej pracy

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Czynne prawo jazdy kat. B. i własny samochód
  • Dobra kondycja fizyczna (zastanów się, czy Twoje schorzenie pozwoli Ci na podnoszenie/przenoszenie przesyłek)
  • Duże chęci do pracy
  • Życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Chęć do nauki – nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

  • Pewne zatrudnienie: umowa o pracę na początek na okres próbny
  • Miesięczny dodatek do wynagrodzenia: 600 zł netto wypłacany przez 3 m-ce
  • Trzynastą wypłatę i dodatek stażowy
  • Premie miesięczne
  • Zwrot kosztów używania samochodu własnego do celów służbowych
  • Dofinansowanie do wypoczynku, wydarzeń kulturalnych, kartę Multisport
  • Pełny etat – 8 h - wolne weekendy – stały rejon
Zawód:
Listonosz
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
05-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
19-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)