Junior Project Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Portal i agencja doradztwa personalnego z branży spożywczej i inżynieryjnej

Firma ENGINEERINGjobs dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
Junior Projekt Manager ( Logistyka, e-commerce )

miejsce pracy: powiat słubicki

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja oraz planowanie powierzonych projektów logistycznych
  • Kontakt z klientami firmy
  • Zapewnienie najwyższej jakości usług magazynowych
  • Współpraca z działami firmy
  • Nadzór nad budżetem projektu oraz jego raportowanie
  • Organizacja szkoleń dla klientów

Wymagania:

  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym języka angielskiego
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu
  • Możliwość prowadzenia rozwojowych projektów logistycznych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Słubice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)