Doradca serwisowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń
oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
z branży samochodowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

                                                          miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, nr. ref.: DS/11/2020

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu samochodów osobowych
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami firmy
  • Nadzór techniczny nad przeprowadzanymi czynnościami serwisowymi
  • Aktywna sprzedaż usług i części samochodowych
  • Przedstawianie oferowanych usług i części samochodowych
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy i utrzymanie najwyższych standardów obsługi
  • Dbałość i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość budowy samochodów i technologii napraw pojazdów
  • Umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi
  • Zaangażowania w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zawód:
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROFI CREDIT POLSKA S.A.

Doradca finansowy do obsługi bazy klientów

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa o pracę
Świnoujście
19-01-2021
SMART-HR

Sales Engineer

SMART-HR
SMART-HR
 Rekrutacja zdalna
 Praca zdalna
Gorzów Wielkopolski
11-01-2021

SPECJALISTA DS. EKSPANSJI

SILCARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
18-01-2021
od 2800 zł

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY- UM.33/2019 WYP.LUB DOP.ST.PRACY- UZUPEŁNIENIE

Kontakt przez PUP
od 3500 zł
17-12-2020
od 3500 zł

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

od 2600 zł
02-11-2020
od 2600 zł

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W SALONIE ORANGE

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa na okres próbny
Tell Sp. z o.o.
3000-4200 zł
Świnoujście
21-10-2020

MENAGER- SWING MENAGER

APO Artur Pokorski
Osinów Dolny
11-01-2019