Brygadzista

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy osób do współpracy na stanowisko

Brygadzista Produkcji

Miejsce pracy: Banino

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie zespołem pracującym na linii oraz obsługa urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnej w celu realizacji planów produkcji
  • Dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym
  • Podział obowiązków pomiędzy pracowników, planowanie czynności
  • Uczestnictwo w realizacji projektów usprawnieniowych
  • Raportowanie danych produkcyjnych

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe ( jezdniowy elektryczny ) - mile widziane
  • Znajomość pakietu Office
  • Doświadczeniu w branży produkcyjnej, w pracy z maszynami produkcyjnymi
  • Wykształcenia technicznego – min.  Zawodowego
  • Znajomości technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Chęci nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Zaangażowania, odpowiedzialności, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności kierowania małym zespołem ludzi, zdolności organizacyjnych
  • Znajomości podstaw obsługi komputera (Windows, Excel)
  • Gotowość do pracy z artykułami spożywczymi

Oferujemy:

  • Bezpłatny dojazd do pracy i z pracy, na każdą zmianę (autobus z Gdańska, Kościerzyny, Kartuz, Żukowa, Somonina, Mirachowa, Linii, Sierakowic)
  • Dostęp do szkoleń i warsztatów
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Zaplecze socjalne
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji
  • Dofinansowanie posiłków
  • Bezpłatny parking przy zakładzie
  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People
  • Pracę w systemie 3 zmianowym bądź 4 brygadowym
Zawód:
Brygadzista
Miejsce pracy:
Banino
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Exact Systems Sp. z o.o.

Zawód: brygadzista Rodzaj: umowa o pracę
Gdańsk
Banino

20-01-2021