Specjalista ds. Controllingu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Jesteśmy profesjonalną agencją HR. Stawiamy na rozwój firm poprzez rozwój ludzi, którzy je tworzą. Prowadzimy rekrutacje. Organizujemy szkolenia. Tworzymy eventy dla firm.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - jednej z wiodących firm z branży finansowej w Polsce - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce Pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w procesie planowania i budżetowania
  • Sporządzanie modeli excelowych
  • Sporządzanie prognoz oraz analiz finansowych
  • Przedstawianie wniosków, analiz oraz rekomendacji
  • Ulepszanie narzędzi do analizy i raportowania
  • Ciągła współpraca z innymi działami firmy
  • Zapewnienie dostępu do wyników
  • Dbałość o higienę danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, ekonometria, statystyka)
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza w obszarze controllingu i rachunkowości zarządczej
  • Świetnie poruszasz się w środowisku pakietu MS Office (MS Excel)
  • Doświadczenie w tworzeniu KPI (kluczowe wskaźniki efektywności) oraz wyznaczaniu celów dla organizacji
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Cardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Miałeś styczność z BSC (zrównoważona karta wyników), a także znasz system ERP (np. Comarch ERP XL) i BI (np. PowerBI, Cognos, Tableau, Qlick) - dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie w okresie wdrożenia
  • Możliwość udziału w ciekawych szkoleniach
  • Benefity pozapłacowe, w tym darmowy parking dla pracowników
  • Pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Recruit Europe

Główny Księgowy / Główna Księgowa / Chief Accountant

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa o pracę
Brzeg
Wrocław

21-01-2021

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

Kontakt przez PUP
od 6800 zł
UoP brutto/mies.
Oleśnica
Wrocław

15-01-2021
od 6800 zł

STAŻ - ASYSTENT SPRZEDAŻY

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: inna
od 1057 zł
Opole
Wrocław

29-09-2020
od 1057 zł

SPECJALISTA D/S ROZLICZEŃ KONTRAKTÓW

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE DROGBUD - SZABLEWSKI SPÓŁKA JAWNA
od 3000 zł
Przybysławice
Wrocław

07-12-2020
od 3000 zł

SPECJALISTA DS. PŁAC I CONTROLINGU PERSONALNEGO

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa na okres próbny
E-TOWERS FAMABA SA
od 3500 zł
Głogów
Wrocław

18-12-2020
od 3500 zł