Key Account Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Agencja rekrutacyjna specjalizująca się w branży retail & e-commerce

Obecnie dla naszego Klienta, producenta kosmetyktów, poszukujemy osoby na stanowisko:  Key Account Manager ds. sieci

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie, wdrażanie i realizowanie strategii handlowo - marketingowej w sieciach handlowych
  • Zarządzanie relacjami z Kluczowymi Klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja celów budżetowych oraz odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe

Wymagania:

  • Ugruntowana wiedza merytoryczna dotycząca współpracy z sieciami handlowymi z branży FMCG (mile widziana beauty)
  • Min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (marketing, biznes)
  • Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami i przekładania ich na sprzedaż
  • Znajomość dobrych standardów sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Zawód:
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

BZK Group Sp zoo

Zawód: key account manager Rodzaj: umowa o pracę
Elżbietów
Warszawa

13-01-2021
Talent Place

Zawód: key account manager Rodzaj: praca stała
 Rekrutacja zdalna
Radom
Warszawa

20-01-2021

MANAGER SPRZEDAŻY

Arleta Prylowski "ARMAT"