Mistrz Produkcji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Firma z polskim kapitałem, specjalizująca się w produkcji maszyn oraz systemów automatyzacji dla różnych gałęzi przemysłu, poszukuje kandydata na stanowisko:

Mistrza Produkcji

Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzór nad zespołem pracowników na wydziale wyposażony w maszyny CNC oraz maszyny konwencjonalne
  • Programowanie maszyn CNC
  • Nadzór nad ciągłością i terminowością procesów produkcji
  • Dobór i optymalizacja procesów obróbki
  • Planowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację czasu pracy
  • Analiza przyczyn powstawania wyrobów niezgodnych
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy
  • Organizowanie spotkań i udział w naradach mających na celu rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Mistrza Produkcji, Mistrza Wydziałowego w branży obróbki metali / budowy maszyn
  • Bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem
  • Umiejętność programowania maszyn CNC
  • Znajomość rysunku technicznego oraz wiedza z zakresu materiałoznawstwa
  • Umiejętność zarządzanie zespołem pracowników

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie do 5000 netto – uwarunkowane doświadczeniem i umiejętnościami
  • Premię ustalaną indywidulanie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 -14:00 ; 14:00 – 22:00 – wolne weekendy
  • Ubezpieczenie dodatkowe
  • Rozwój zawodowy oparty na systemie szkoleń
Zawód:
Specjalista/Mistrz
Miejsce pracy:
Dębica
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
5000-6000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)