Kosztorysant - branża metalowa

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Firma z polskim kapitałem, specjalizująca się w produkcji maszyn oraz systemów automatyzacji dla różnych gałęzi przemysłu, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kosztorysanta

Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i analiza dokumentacji technicznej
  • Tworzenie ofert handlowych w odpowiedzi na zapytania Klientów
  • Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen materiałów oraz zapotrzebowania
  • Monitorowanie zleconych terminów przygotowania kalkulacji

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku zdobyte w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 6.00-14.00
  • Wynagrodzenie w formie podstawy i premii ustalanej indywidualnie w zależności od doświadczenia
  • Ubezpieczenie grupowe z możliwością objęcia ubezpieczeniem członków rodziny
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Stabilne zatrudnienie poparte tradycją i wartościami firmy
  • Stanowisko z interesującymi zadaniami, firma nie produkuje seryjnie, a jednostkowo więc każda wyceną i technologia jest inna
  • Realny wpływ na rozwój własny i firmy
Zawód:
Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy:
Dębica
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)