Technolog - obróbka skrawaniem

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, która zajmuje się produkcją maszyn oraz wdrażaniem systemów automatyzacji nie tylko w dużych korporacjach, ale również w małych i średnich przedsiębiorstwach poszukujemy:

Technologa – obróbka skrawaniem

Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wprowadzanie nowych technologii (przebieg procesu oraz parametry procesu)
  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji technologicznej, dobór odpowiednich narzędzi, parametrów strategii obróbki skrawaniem, spawania, lakierowania
  • Doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych oraz wykonywanie prób produkcyjnych i walidacji procesów
  • Określanie norm czasowych i ich weryfikacja w praktyce, kontrola parametrów oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych
  • Projektowanie narzędzi pomocniczych dla produkcji we współpracy z innymi działami
  • Opracowanie technologii naprawy w przypadku reklamacji lub braków

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie związane ze stanowiskiem Technolog
  • Bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem (aluminium, żeliwo, stal, stal nierdzewna)
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu spawalnictwa i zabezpieczeń antykorozyjnych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość SolidEdge / Inventor / AutoCAD

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia - do 4000 zł netto na START
  • Premię indywidualną
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zwiększania swoich kompetencji i ciągłego rozwoju - firma zajmuje się produkcją jednostkową
Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Dębica
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4000-5000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH (O)

Zawód: technolog Rodzaj: umowa o pracę
ALTE Jakub Krogulski
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Tarnów
Dębica

28-12-2020
od 3000 zł

TECHNOLOG (O)

Zawód: technolog Rodzaj: umowa na okres próbny
Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski spółka cywilna
od 4900 zł
Wierzchosławice
Dębica

18-01-2021
od 4900 zł

KONSTRUKTOR - TECHNOLOG

"AQUER" Maciej Dyba, Jarosław Kram, Spółka jawna
od 6000 zł
Bochnia
Dębica

06-11-2020
od 6000 zł