Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Firma produkcyjna z ugruntowaną pozycja na rynku poszukuję do swojego zespołu osoby na stanowisko Dyrektora Zakładu

Miejsce pracy: Dębica

Francuska firma współpracująca z kontrahentami w całej Europie i Afryce, kierująca się Lean Managementem i stawiająca przede wszystkim na rozwój w branży automotive dla przemysłu chłodniczego zwiększa swoją działalność.

Jeśli czujesz, że to może być Twoje idealne miejsce pracy to zapoznaj się z poniższą ofertą:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja misji i celów Firmy
  • Zarządzenie podległym zespołem pracowników
  • Wsparcie kierowników w działaniach operacyjnych
  • Analiza i rozwój procesów produkcyjnych
  • Udział w audytach
  • Analiza zmian rynkowych i adekwatne reagowanie na nie
  • Nadzór nad utrzymaniem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015
  • Zarządzanie funduszem charytatywnym

Wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Stabilny i zaplanowany rozwojem zawodowym
  • Znajomość Lean Management
  • Znajomość normy ISO 9001:2015
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego

Oferujemy:

  • Dogodnie wybraną przez Ciebie formę umowy
  • Wynagrodzenie w formie podstawy dopasowane do Twojego doświadczenia
  • Narzędzia pracy – telefon, laptop i samochód służbowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.30
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego poprzez odpowiedzialne zadania i szkolenia
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Ubezpieczenie dodatkowe
  • Kursy językowe
Zawód:
Dyrektor
Miejsce pracy:
Dębica
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
15000-35000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)