Technolog linii fotowoltaicznej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Firma, która efektywnie rozwija produkty w branży Fotowoltaiki poszukuje do swojego zespołu innowacyjnego i pełnego zespołu pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

Zakres obowiązków:

  • Rozwój produktu
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Kontrola jakości produktu
  • Prace badawczo-rozwojowe
  • Współpraca z firmami uczestniczącymi w  procesach kontroli jakości i realizacji produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie związane z elektryką, elektroenergetyką lub źródłami odnawialnymi
  • Doświadczeni w branży PV na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP
  • Język angielski na poziomie min. B1

Oferujemy:

  • Stabilizację, dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 6.30-14.30
  • Możliwości rozwoju w ciekawych projektach
  • Otwartość na Twoje pomysły i innowacje
Zawód:
Technolog
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
do 4500 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH (O)

Zawód: technolog Rodzaj: umowa o pracę
ALTE Jakub Krogulski
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Tarnów
Sędziszów Małopolski

28-12-2020
od 3000 zł

TECHNOLOG (O)

Zawód: technolog Rodzaj: umowa na okres próbny
Fabryka Maszyn Tarnów Łukasz Świderski & Józef Świderski spółka cywilna
od 4900 zł
Wierzchosławice

18-01-2021
od 4900 zł

KONSTRUKTOR - TECHNOLOG

"AQUER" Maciej Dyba, Jarosław Kram, Spółka jawna
od 6000 zł
Bochnia

06-11-2020
od 6000 zł