Specjalista ds. Kadr i Płac

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Biuro rachunkowe w centrum miasta poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Naliczanie wynagrodzeń,
  • Rozliczenia ZUS, US, GUS, PPK, PFRON

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac
  • Obsługa pakietu Office i programu kadrowo-płacowego – Comarch Optima
  • Język angielski min. B1
  • Samodzielność i energia w działaniu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w zakresie 3000- 4000 zł netto
  • Umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko ze stałym wsparciem zespołu
Zawód:
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy:
Lublin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4000-5300 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

STARSZY SPECJALISTA W DZIALE HR

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa o pracę
Kontakt przez PUP
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Chełm
Lublin

07-01-2021
od 3000 zł

PRACOWNIK DZIAŁU KADR