Key Account Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Key Account Managera

Miejsce pracy: Łańcut

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych sieci handlowych na terenie całej Polski
  • Negocjowanie długoterminowych warunków współpracy
  • Budowanie i wdrażanie strategii sprzedaży i działań marketingowych
  • Realizacja targetów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku
  • Analiza i optymalizacja indeksów produktowych u Klientów

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie we współpracy z Klientami sieciowymi w branży FMCG
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • Konsekwencja w dążeniu do celu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie do negocjacji – uwarunkowane posiadanym doświadczeniem
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Ciekawą i dynamiczną pracę z Klientami sieciowymi
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy
  • Samochód służbowy
  • Benefity w postaci karty Multisport i ubezpieczenia grupowego
  • Zaplecze socjalne w postaci kuchni i jadalni
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
Zawód:
Miejsce pracy:
Łańcut
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Export Manager z j. niemieckim i j. angielskim (branża okienna)

Zawód: key account manager Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
Rzeszów
Łańcut

17-01-2021
SMART-HR

SMART-HR
SMART-HR
 Rekrutacja zdalna
Mielec
Łańcut

20-01-2021
GRH Polska

Handlowiec z j. angielskim

GRH Polska
GRH Polska
Mielec
Łańcut

17-01-2021
Talent Place

Zawód: key account manager Rodzaj: praca stała
Kraśnik
Łańcut

20-01-2021