Mistrz Utrzymania Ruchu - Chłodnictwa

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – firmy specjalizującej się w przetwórstwie spożywczo-rolnej, lidera na polskim rynku, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kwidzyn, woj. pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie pracy pracownikom działu maszynowni chłodniczej
  • Kontrola oraz dbanie o optymalny stan techniczny urządzeń i instalacji w maszynowni oraz bieżąca naprawa urządzeń amoniakalnych instalacji chłodniczych
  • Przestrzeganie zasad prawidłowej i oszczędnej gospodarki surowcami

Wymagania:

  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy podległych pracowników
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym (optymalnie spożywczym – nie jest to bezwzględnym wymogiem)
  • Doświadczenia w obsłudze i serwisowaniu urządzeń chłodniczych
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Komunikatywności, asertywności oraz umiejętności współpracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w systemie 4-brygadowym
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Kwidzyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)