Quality Assurance Specialist

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Smart-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy, jednego z liderów na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Testowanie nowych funkcjonalności zgodnie ze specyfikacją, wykrywanie i raportowanie błędów
  • Pisanie testów automatycznych
  • Proponowanie zmian i ulepszeń w projektach
  • Wdrażanie wydajniejszych procedur testowych
  • Wdrażanie aplikacji w ścisłej współpracy z Developerami i Project Managerami, bezpośredni kontakt z klientami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Doświadczenia i praktycznej wiedzy z zakresu test automation
  • Znajomości procesów, metodologii i narzędzi w zakresie QA
  • Podstawowej znajomości Pythona
  • Podstaw CI/CD
  • Znajomości Dockera oraz Azure, co będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Konkurencyjne narzędzia pracy bazujące na najnowszych technologiach
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony zgranego teamu J
  • Elastyczny czas pracy oraz work-life balance
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
04-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)