Koordynator

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-17

Naszą misją jest tworzenie skutecznych i trwałych rozwiązań e-commerce.

Jesteśmy agencją e-commerce full-service. Specjalizujemy się w zintegrowanych systemach e-commerce poprzez audyty, analizy, projektowanie UI/UX, wdrożenie, integracje, optymalizacje, rozwój i utrzymanie. Łączymy kreatywność z pragmatycznym podejściem do projektów. Głęboko wchodzimy w procesy sprzedażowe klientów, zadając odpowiednie pytania, aby dotrzeć do prawdziwych potrzeb biznesu.

Dołącz do nas!

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, rekrutacja będzie odbywać się zdalnie. W pierwszym etapie poprzez e-mail. Wszystkie wymagane informacje zostaną wysłane kandydatowi poprzez e-mail.

Kolejny etap to wideokonferencja z włączonym wideo oraz dźwiękiem. Termin wideokonferencji w szczególnych wypadkach może być negocjowany.

Etap finalizujący, to spotkanie osobiste przy zachowaniu restrykcyjnego reżimu sanitarnego.

Kandydaci wyselekcjonowani do rekrutacji finalizującej otrzymają informację o stanie zakończenia rekrutacji ich kandydatury do 14 dni od zakończenia ostatniej fazy rekrutacji.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja wdrożeń i rozwoju projektów IT, głównie sklepów internetowych;
  • praca z klientem przy projektach e-commerce;
  • współtworzenie wymagań projektowych;
  • dbanie o harmonogram projektu;
  • raportowanie postępów;
  • organizowanie pracy zespołu projektowego;
  • definiowanie wymagań i zadań dla zespołu;
  • kontrola jakości wyników pracy członków zespołu;

Wymagania:

  • dokładności, rzetelności, świetnej organizacji pracy i zaangażowania;
  • solidnych umiejętności komunikacyjnych;
  • ogólnej znajomości trendów w IT i technologii e-commerce;
  • dobrych umiejętności analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania;
  • znajomość metodyk zwinnych (Scrum, Kanban) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i wyników;
  • pomoc merytoryczne i współpracę w zgranym zespole;
  • różnorodne, ciekawe projekty;
  • wygodne biurko, ergonomiczne krzesło, narzędzia i sprzęt potrzebny do realizacji zadań;
  • imprezy integracyjne;
  • pracę w metodykach zwinnych Kanban/Agile;
  • dostęp do: spotify.com/premium, laracasts.com, szkoleń, książek, doświadczenia;
  • miłą atmosferę, kuchnię, pełną smakołyków, napojów jak i dobrej kawy.

Zawód:
Project Manager
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
03-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
17-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Woodward Poland Sp. z o.o.

Engineering Manager

Zawód: project manager Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Niepołomice

13-01-2021 POLECANA