Dyspozytor krajowy drobnicowy – PRACA OD ZARAZ

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-17

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla naszego Klienta, firmy  w branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Dyspozytora Krajowego (Flota Własna)

Miejsce pracy: Rogoźnica (okolice Rzeszowa)

Zakres obowiązków:

  • Planowanie transportu drobnicowego oraz nadzór nad realizacją dostaw na podległym terenie (woj. Podkarpackie)
  • Nadzór nad flotą – głównie busy 3,5t
  • Rozliczanie czasu pracy kierowców

Wymagania:

  • Min. 3 miesięczne doświadczenie na stanowisko Spedytora / Dyspozytora
  • Umiejętności planowania oraz szybkiego podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))+  premia indywidualna
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym: 5 – 13 / 7 – 15 / 12 - 20
  • Zapewnione narzędzia pracy : laptop, telefon służbowy
  • Pełne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Praca w aktywnie rozwijającej się firmie z branży TSL
Zawód:
Dyspozytor
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
03-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
17-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)