Specjalista ds. zakupów - rynki zagraniczne

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-17

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy:

Miejsce pracy: Sadkowa Góra (Mielec)

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie kontrahentów oraz budowanie rynków dostawców zagranicznych chemii gospodarczej (rynki są już w części zbudowane)
  • Wizyty delegacyjne u klientów (delegacje zagraniczne - system pracy 1 tydzień biurowy, 1 tydzień wyjazdowy - z biegiem czasu będzie to głównie praca stacjonarna)
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjacje zakupowe
  • Prognozowanie działań zakupowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku zakupowca / handlowca w firmie produkcyjnej lub w firmie z branży technicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1) -  Główny język negocjacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie podstawowe na okresie próbnym: od 4000 do 5000 zł netto (zależne od posiadanego doświadczenia)
  • Premię zależną od wyników
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop, samochód firmowy

Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Mielec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
03-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
17-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Specjalista ds. zakupów

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
 Rekrutacja zdalna
3000-5000 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Rzeszów
Mielec

05-01-2021 POLECANA
NESTOR Design

Specjalista ds. zamówień i administracji

3500-4500 zł

POLECANA
Leżajsk
Mielec

19-01-2021 POLECANA