Handlowiec z j. angielskim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-17

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

POSZUKIWANY HANDLOWIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. ANGIELSKIEGO

Miejsce pracy: Sadkowa Góra (okolice Mielca) + delegacje

Zakres obowiązków:

  • Budowa i rozwój rynków – Słowacja / Czechy / Rumunia/ Skandynawia
  • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B na rynkach zagranicznych pod kątem wyrobów: folia izolacyjna, rury osłonowe do kabli
  • Obsługa i budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjacje biznesowe

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B na rynki zagraniczne
  • Prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o Pracę
  • Praca stacjonarna:  pn. - pt. 8 - 16 (50% czasu pracy) + delegacje zagraniczne (50% czasu pracy)
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia handlowego/sprzedażowego (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))
  • System prowizyjny zależy od zrealizowanych planów sprzedażowych
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, pool car lecz większość wyjazdów odbywa się drogą lotniczą + wynajem samochodu na miejscu
Zawód:
Key Account Manager
Miejsce pracy:
Mielec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
03-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
17-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Zawód: key account manager Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
Łańcut
Mielec

04-01-2021
Talent Place

Zawód: key account manager Rodzaj: praca stała
 Rekrutacja zdalna
Kielce
Mielec

13-01-2021
Eveo

Key Account Manager / Specjalista ds. sprzedaży i obsługi kluczowych klientów

Eveo
Eveo

POLECANA
Kraków
Mielec

13-01-2021 POLECANA