Młodszy Specjalista ds. Reklamacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-14

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków:

  • Szczegółowa analiza treści korespondencji od Klientów, kompletowanie informacji do udzielenia odpowiedzi, w oparciu o przepisy prawa i dane jakimi dysponuje Spółka,
  • Samodzielne formułowanie odpowiedzi na korespondencję od Klientów i Instytucji Zewnętrznych,
  • Stała współpraca z pracownikami Spółki, na różnych szczeblach organizacyjnych,
  • Archiwizowanie korespondencji i prowadzenie odpowiednich ewidencji.

Wymagania:

Absolwent lub student V roku studiów prawniczych/ administracyjnych (warunek konieczny!), który wykazuje:

  • Umiejętność poruszania się w przepisach prawa,
  • Zdolność weryfikowania informacji i analizy faktów,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Rzetelność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Doskonałe umiejętności organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pracę stacjonarną w Bielsku-Białej,
  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy,
  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego,
  • Współpracę z doświadczonym zespołem współpracowników,
  • Rozbudowany pakiet benefitów (wśród nich m. in: karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, język angielski w czasie pracy, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, korzystne warunki prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do wakacji, dnia dziecka i świąt, preferencyjna cena sprawdzonego cateringu).
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
13-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
14-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE TOMASZ ŁYSOŃ SP. Z O.O. SP. K.

Pracownik administracyjno-biurowy

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Klecza Dolna
12-01-2021
DOMEL-DOMY SP. Z O.O.

Specjalista ds. technicznych

 Rekrutacja zdalna
5000-5500 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Jaworzno
11-01-2021 POLECANA
Hutchinson Poland

Staż w dziale technicznym

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa zlecenie
Żywiec
17-12-2020