Dyżurny Ruchu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-13

Ogłoszenie na stanowisko Dyżurny Ruchu - CTL Logistics Sp. z o.o.

CTL Maczki- Bór S.A.

Spółka Grupy CTL, kompleksowego operatora logistycznego

poszukuje osoby stanowisko:

Dyżurny ruchu

Miejsce pracy: Sosnowiec

Stanowisko:Dyżurny Ruchu

Zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń sterowania ruchem kolejowym dla prowadzenia ruchu pociągów na posterunku ruchu i przyległych szlakach,
  • prowadzenie dokumentacji ruchowej oraz ewidencjonowanie pracy eksploatacyjnej posterunku ruchu.
  • koordynacja bezpieczeństwa w podległym okręgu nastawczym.

Wymagania

  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko dyżurnego ruchu;
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu;
  • znajomość przepisów i instrukcji związanych z prowadzeniem ruchu pociągów;
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną Opieka Medyczna  w Luxmed;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w PZU
Zawód:
Pracownik kolei
Miejsce pracy:
Sosnowiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
30-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
13-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

CTL Logistics Sp. z o.o.

Ustawiacz

Zawód: pracownik kolei Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Mysłowice
Sosnowiec

19-01-2021 POLECANA

MANEWROWY

Zawód: pracownik kolei Rodzaj: umowa na okres próbny
Mega-Met Polska Sp. z o.o. Sp.k.
od 4120 zł
UoP brutto/mies.
Łazy
Sosnowiec

16-12-2020
od 4120 zł

KIEROWNIK DZIAŁU NADZORU TECHNICZNEGO

KOPALNIA PIASKU KOTLARNIA - LINIE KOLEJOWE SP. Z O.O
od 4000 zł
Kotlarnia
Sosnowiec

05-01-2021
od 4000 zł

REWIDENT TABORU

POLREGIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Opolski Zakład w Opolu
od 3300 zł
Kędzierzyn-Koźle
Sosnowiec

09-12-2020
od 3300 zł

MANEWROWY

GRUPA AZOTY "KOLTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3200 zł
Sosnowiec

21-12-2020
od 3200 zł