Komisarz Odbiorczy Wagonów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-13

Ogłoszenie na stanowisko Komisarz Odbiorczy Wagonów - CTL Logistics Sp. z o.o.

Logistics

Kompleksowy operator logistyczny

poszukuje osoby stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Stanowisko:Komisarz Odbiorczy Wagonów

Zakres obowiązków

  • Planowanie, nadzór i koordynowanie procesu napraw i modernizacji wagonów
  • Kwalifikacja wagonów, części i podzespołów do napraw okresowych i awaryjnych;
  • Współpraca z zakładami naprawczymi w zakresie napraw i modernizacji wagonów kolejowych;
  • Ewidencja, monitorowanie i raportowanie kosztów utrzymania wagonów;
  • Koordynowanie odbiorów technicznych wagonów kolejowych; dokonywanie kontroli po  wykonanych przeglądach.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe związane z utrzymaniem taboru;
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególność MS Excel);
  • Umiejętnośc analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność, zaangażowanie i sumienność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną Opieka Medyczna  w Luxmed;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w PZU
Zawód:
Pracownik kolei
Miejsce pracy:
Sosnowiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
30-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
13-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

CTL Logistics Sp. z o.o.

Ustawiacz

Zawód: pracownik kolei Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Mysłowice
Sosnowiec

19-01-2021 POLECANA

MANEWROWY

Zawód: pracownik kolei Rodzaj: umowa na okres próbny
Mega-Met Polska Sp. z o.o. Sp.k.
od 4120 zł
UoP brutto/mies.
Łazy
Sosnowiec

16-12-2020
od 4120 zł

KIEROWNIK DZIAŁU NADZORU TECHNICZNEGO

KOPALNIA PIASKU KOTLARNIA - LINIE KOLEJOWE SP. Z O.O
od 4000 zł
Kotlarnia
Sosnowiec

05-01-2021
od 4000 zł

REWIDENT TABORU

POLREGIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Opolski Zakład w Opolu
od 3300 zł
Kędzierzyn-Koźle
Sosnowiec

09-12-2020
od 3300 zł

MANEWROWY

GRUPA AZOTY "KOLTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3200 zł
Sosnowiec

21-12-2020
od 3200 zł