Kosztorysant budowlany

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. działa na rynku budowlanym od 1991 roku w ramach Grupy Kapitałowej POLSERVICE. Dzisiaj BESTA to nowoczesna firma o dużym potencjale technicznym i osobowym zatrudniająca 500 pracowników na terenie kraju oraz w zagranicznych oddziałach: w Niemczech, Holandii, Słowacji i w Czechach.

BESTA jest doskonałym miejscem do realizacji planów i ambicji zawodowych, zapewniając jednocześnie odpowiednie warunki finansowe i socjalne, dające poczucie stabilizacji.

Zakres obowiązków:

  • analizowanie dokumentacji projektowej
  • opracowywanie kosztorysów budowlanych przy pomocy komputerowych systemów kosztorysowania
  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych
  • przygotowywanie dokumentów ofertowych

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane
  • min. 3-letnie doświadczenie w przedmiarowaniu robót i sporządzaniu kosztorysów ofertowych
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu budownictwa oraz nowoczesnych technik i technologii stosowanych w budownictwie
  • znajomość programów kosztorysowo/kalkulacyjnych oraz obsługi komputera w zakresie pakietu Office
  • dobra znajomość rynku materiałów budowlanych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć rozwoju zawodowego w branży

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o., 35-105 Rzeszów Przemysłowa 23, NIP: 8130336234.

Informujemy, że aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym wystarczy, że podasz dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie), które będziemy mogli przetwarzać na podstawie przepisów prawa.
Możesz podać także inne dane (np. zainteresowania, Twój wizerunek), ale wówczas musisz wyrazić zgodę na ich przetwarzanie przez nas. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Przed przesłaniem do nas swojej aplikacji (CV) zapoznaj się z Klauzulą informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie: 35-105 Rzeszów Przemysłowa 23, NIP: 8130336234 moich danych osobowych, które zostały zawarte w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym (cv, list motywacyjny), a obejmujących:
- dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (np. imię i nazwisko, dane kontaktowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), których podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji oraz,
- inne dane niż wskazane w Kodeksie pracy (np. wizerunek, zainteresowania, stan rodzinny), których podanie jest dobrowolne i nie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres rodo@pbbesta.pl.

Zawód:
Kosztorysant
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
25-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
28-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KOSZTORYSANT BUDOWLANY

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa o pracę
FIRMA BUDOWLANA ARKADA MIELEC SP. Z O.O.
od 4220 zł
UoP brutto/mies.
Mielec
Rzeszów

15-01-2021
od 4220 zł

KOSZTORYSANT BUDOWLANY (O)

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa na okres próbny
GRUPA PROEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ