Key Account Manager / Specjalista ds. sprzedaży i obsługi kluczowych klientów

Jesteśmy nowoczesną firmą technologiczną w klimacie Software House. Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych rozwiązań Digital Signage, które znajdują dziś zastosowanie w niemal każdej branży na rynku.  Eveo istnieje od 2007 roku i jest obecnie liderem na polskim rynku w tworzeniu szytych na miarę systemów audiowizualnych, aplikacji użytkowych oraz dedykowanych urządzeń Digital Signage. Do tej pory dostarczyliśmy swoje rozwiązania do ponad 1000 firm w Polsce i za granicą.

Oprócz oprogramowania i urządzeń dla biur, zajmujemy się tworzeniem innowacyjnych systemów dedykowanych dla przemysłu i transportu. Produkujemy także przemysłowe komputery PCBA dla klientów z różnych sektorów i branż. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnej osoby, której zadaniem będzie stworzenie oraz rozwój kanałów sprzedaży w nowo tworzonym w Eveo dziale elektroniki przemysłowej.

Key Account Manager
(Specjalista ds. sprzedaży i obsługi kluczowych klientów)

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • stworzenie i rozwój kanałów sprzedaży dla nowo powstającego działu w firmie
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w Polsce i za granicą
  • utrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi aktywnymi klientami
  • przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków handlowych
  • udział w spotkaniach handlowo-biznesowych
  • monitorowanie rynku pod kątem nowych Klientów i działań konkurencji
  • analiza potrzeb klientów oraz śledzenie trendów rynkowych

Wymagania:

  • doświadczenie w branży IT lub w zakresie sprzedaży elektroniki przemysłowej
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • znajomość zagadnień związanych z elektroniką, komputerami, automatyką przemysłową
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • organizacja pracy, terminowość i sumienność
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • wykształcenie techniczne będzie atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat), stałe godziny pracy
  • pracę w siedzibie firmy z aktywnym wsparciem Menedżerów Produktów
  • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy
  • szerokie możliwości rozwoju, w tym współtworzenie nowego działu w firmie
  • możliwość wpływu na strategiczne decyzje podejmowane w firmie
  • kurs języka angielskiego (zajęcia z lektorem)
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Więcej informacji o firmie na eveo.pl oraz urve.co.uk

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Eveo

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Eveo Sp. z o. o., , ul. Walerego Sławka 3A, , 30-633 Kraków, NIP: 676-23-63-773
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
25-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
03-02-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GFS Poland  Sp. z o.o.

MANAGER ds. Eksportu

Zawód: key account manager Rodzaj: praca stała
GFS Poland Sp. z o.o.
od 5000 zł
UoP brutto/mies.
Bielsko-Biała
19-01-2021
od 5000 zł
Zakłady Mięsne Silesia S.A.

MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Zawód: key account manager Rodzaj: umowa o pracę
Sosnowiec
14-01-2021

STARSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA / SENIOR CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE

Kontakt przez PUP
od 4200 zł
Katowice
21-01-2021
od 4200 zł

od 4400 zł
Katowice
21-01-2021
od 4400 zł