Młodszy specjalista ds. zakupów/zaopatrzenia

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-21

Agencja rekrutacyjna specjalizująca się w branży retail & e-commerce

haer-recruitment jest agencją headhunterską specjalizującą się w branży retail & e-commerce (www.haer.pl ). Przez niemal 20 lat istnienia pomogliśmy zbudować tysiącom osób karierę zawodową i możemy przyczynić się także do Twojego dalszego rozwoju. Zmiana pracy z nami minimalizuje stres związany z rekrutacją, doradzamy i wspieramy na każdym etapie procesu. Zapraszamy Cię do rozpoczęcia z nami kolejnego etapu swojej przygody zawodowej.

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z największych producentów obuwia w Europie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie działu zakupów w bieżących obowiązkach
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Realizowanie zakupów operacyjnych i bieżących
  • Udział w procesie negocjacji warunków współpracy z kontrahentami
  • Udział w pracach nad optymalizacją stanów magazynowych i poziomem cen
  • Współpraca z działami tj.: dział planowania, magazynowania, produkcja
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami
  • Obsługa zakupowa klientów wewnętrznych

Wymagania:

  • Dobra/bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w zakupach w firmie produkcyjnej
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • Zdolność efektywnej pracy
  • Umiejętność współpracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w fiemie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość awansu wewnątrz struktur
  • otwartość na własne inicjatywy
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Lublin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
22-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
21-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)