Asystent Dyrektora - Ochrona fizyczna

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2022
Biuro Poznań

Ochroniarz

Umowa o pracę

Firma z 30 letnim doświadczeniem na rynku ochrony poszukuje do swojego biura w Poznaniu osobę na stanowisko Asystenta w dziale ochrony fizycznej.

TWOJE ZADANIA:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie usług
ochrony fizycznej na terenie województwa Wielkopolskiego
- przygotowywanie i składanie ofert handlowych
- monitorowanie rynku w branży ochrony
- ofertowanie w terenie
- realizacja planów sprzedażowych

JEŚLI POTRAFISZ:
- dobrze organizować czas pracy
- bezpiecznie prowadzić auto (zwrot kosztów paliwa za
przejechane kilometry / własny samochód)
- budować relacje z klientem
- cierpliwie i skutecznie przeszukiwać rynek

I WYRÓŻNIASZ SIĘ:
- wytrwałością i konsekwencją
- nieszablonowym działaniem
- inicjatywą i zdecydowaniem

TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE

OFERUJEMY:
- stałe i stabilne wynagrodzenie
- zwrot kosztów paliwa
- umowę o pracę
- motywacyjny system premiowania
- pracę w ugruntowanej na rynku firmie
- telefon i komputer służbowy

Zapraszam do współpracy !
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)